Партнери компанії

Сталеві труби широко використовуються практично у всіх галузях: машинобудуванні, будівництві, виробництві, житловому і промисловому будівництві. Високий попит на трубний прокат обумовлений тим, що вироби наділені високими показниками герметичності та міцності. Купити труби в Україні високої якості за оптимальною вартістю Ви можете у нас. Наша металобаза працює як під замовлення, так і продає металопрокат зі складу.

На ринку ми вже більше 17-ти років, і за цей час встигли напрацювати велику партнерську базу. Наші клієнти, прийшовши один раз, залишаються з нами на довгі роки. Все тому, що ми завжди готові повністю задовольнити потреби замовника, гарантуємо своєчасну поставку та повну відповідність нашої продукції вимогам ГОСТів.

Оптимальне ціноутворення, широкий сортамент, оперативність і якість - наш секрет успіху простий. Наші партнери впевнені в якості нашої роботи, тому партнерські відносини у нас тривають багато років.>

Завдяки співпраці з різними логістичними компаніями ми можемо задовольнити попит на трубний прокат по всій Україні. Переваги роботи з ТОВ ВО «Мінерали України» встигли оцінити вже десятки компаній. Ми з гордістю можемо познайомити Вас з нашими основними партнерами:

ООО "Инвестмаш"

Уже больше 17 лет занимается продажей труб предприятиям Украины и стран СНГ. Мы предлагаем по разумной цене купить трубы в Украине в ассортименте. У нас можно приобрести трубную продукцию со склада или под заказ.

ПАО "Укрнафта"

ПАО “Укрнафта” основана в 1994 году и твердо занимает нишу в нефте- и газодобывающей промышленности. Организация представлена крупными газоперерабатывающими заводами, занимающимися добычей и производством сжиженного газа.

ТОВ «КамТЗ»

Кам'янський трубний завод ТОВ «КамТЗ» - це поєднання сучасних автоматизованих трубопрокатних агрегатів і висококваліфікованих фахівців. Ми виробляємо холоднодеформовані труби згідно ГОСТ 8734 найвищої якості. Сортамент трубної продукції являє собою лінійку зовнішніх діаметрів від 6 до 45 мм і стінку 1-4,5 мм. Труби виготовляються з вуглецевих марок сталі 10, 20, 35, 45.

ООО "Метинвест"

Является первой украинской организацией, вошедшей в состав Международного Института стали и чугуна.

ООО "Метинвест" на сегодня занимает лидирующие позиции в черной металлургии, горной промышленности.

Компания ДТЭК

Компания является одной из крупнейших частных вертикально-интегрированных энергетических компаний Украины, деятельность которой направлена на синергию энергогенерирующих, угледобывающих и дистрибуционных организаций.

Холдинг "Gorum Group"

Крупный поставщик комплексных высокотехнологичных решений в сфере добычи, транспортировки и переработки полезных ископаемых. Основная деятельность направлена на проведение и выдачу экспертизы в горнодобывающем бизнесе.

Компания "Интерпайп"

Компания “Интерпайп” занимает лидирующие позиции в отрасли черной металлургии и по производству труб специального и общего назначения, бесшовных труб, бандажей и колес, предназначенных для железнодорожного транспорта.

ПАО "Трубная металлургическая компания"

Продукция представлена ассортиментом сварных, бесшовных, бесшовных линейных труб промышленного и основного назначения.

БМЗ

Сферою діяльності підприємства є виробництво безперервнолитих і гарячекатаних заготовок; прокату фасонного, сортового, арматурного для залізобетонних конструкцій; заготовки трубної; катанки сталевої; металлокорда; дроту сталевий різного призначення; горячедеформірованних безшовних труб, сталевої фібри.

ПАО "Коминмет"

ПАО “Коминмет” занимается производством стальных профильных, водогазопроводных и оцинкованных труб, а также рулона и освинцованного листа, применяемых в автомобильной промышленности.

ОАО "Челябинский трубопрокатный завод"

Является крупным металлургическим комплексом , который занимается производством трубных изделий и входит в десятку самых крупных мировых компаний в данном направлении.

ММЗ

Наша фабрика має потужність для виробництва 300.000 т прямошовних зварених труб і профілів, а також 200.000 т відкритих профілів формованих на холодної прокатки. Розроблена ММZ високо технологічна виробнича лінія, може обробляти високоміцне сировину (S420, s500, s700 і тп)