Спецпропозиція

Image
Відводи

Відводи

Відводи крутовигнуті сталеві безшовні приварні застосовуються для плавної зміни напрямку в системах трубопроводів різного призначення (водопроводи, газопроводи, нафтопроводи і т.п.).

Детальніше
Фланці

Фланці

Фланці плоскі сталеві приварні-деталі трубопроводів, призначені для приєднання до нього окремих його частин або обладнання. Фланець сталевий приварний застосовується в комплекті з відповідним фланцем і з'єднується за допомогою кріплення: болтів, шпильок, гайок, шайб.

Детальніше
Переходи

Переходи

Переходи сталеві ГОСТ 17378, безшовні приварні концентричні, ексцентричні застосовуються для з'єднання між собою труб різного діаметру, плавного переходу між ними.

Детальніше
Трійники

Трійники

Трійник сталевий використовується для монтажу трубопровідних систем і приєднання до них бічних відгалужень рівного або меншого діаметру при тиску до 16 МПа (160 кгс / см2) і температурі робочого середовища від -70С до + 450С.

Детальніше
Заглушки

Заглушки

Заглушка сталева застосовується при монтажі систем трубопроводів для закриття кінцевих отворів або при монтажі ємностей, судин і інших деталей з еліптичних днищем.

Детальніше