Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Фланці сталеві


Особливі з'єднувальні елементи, іменовані фланцями, відіграють важливу роль під час монтажу трубопроводу. Без них практично неможливо обійтися. Фланець плоский є деталлю трубопроводу, що має форму кільця з отворами для болтів або шпильок. Фланець накладається на трубу, саме тому його внутрішній діаметр повинен бути трохи більшим, ніж зовнішній діаметр труби, до якого він буде приварений. Фланці ГОСТ12820-80 витримують тиск в межах 0,1 - 2,5 Мпа і використовуються при температурних показниках від - 70 ° С до + 573 ° С. У нас Ви зможете придбати фланці зі сталі марки 20. Виготовляється даний вид деталей трубопроводу наступними методами: кування, штампування, лиття, плазмово-дуговим і кисневим різанням. Найоптимальнішим методом за критеріями ціна/якість є кування. Саме тому ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує ковані фланці.

Фланці: застосування

З'єднання з застосуванням фланця забезпечує міцність і герметичність конструкцій. Крім того, завдяки фланцям конструкція стає більш простою у виготовленні, розбиранні та збиранні. Для того, щоб задіяти фланець, використовується парний комплект. Два фланця розділяються прокладкою і скріплюються за допомогою болтів. Крім трубопровідних систем водопостачання і тепломереж, фланці використовуються у всіх галузях машинобудування.

Купити фланці в Україні

Компанія ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує широкий сортамент сталевих безшовних відводів та різних фланців. У нас Ви зможете підібрати необхідні деталі трубопроводу вищої якості за найкращою ціною. З асортиментом можна ознайомитися на сайті або зателефонувавши за номерами, вказаними в розділі «Контакти» . Висококваліфіковані фахівці допоможуть Вам сформувати і оформити замовлення, яке повністю задовольнить Ваші потреби.

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/