Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Переходи безшовні


Приварні переходи безшовні відповідають ГОСТу 17378 і є сполучними елементами трубопроводу. Використання переходів дозволяє з'єднувати труби різного діаметру, що розташовуються на одній осі. Крім сполучної функції, переходи також дають можливість змінювати внутрішній тиск трубопроводу. Збільшення або зменшення тиску забезпечується приєднанням труби з більшим чи меншим діаметром. ГОСТ17378 передбачає використання переходів при температурних показниках від -253 ° С до + 600 °С і при умовному тиску до 16 МПа. На одній осі переходів розташовані вхідний і вихідний отвори різних діаметрів. Виготовляються сталеві переходи методом штампування. Такий метод дає можливість виготовляти деталі невеликої ваги із заданими параметрами міцності та жорсткості. Розміри переходів варіюються в межах від 26,9х2 до 530х26 мм. Існує два типи переходів: концентричні та ексцентричні. Концентричний сталевий перехід використовується як для монтажу горизонтального, так і вертикального трубопроводу. У той час як ексцентричний перехід використовується виключно для горизонтального трубопроводу .

Застосування переходів

Переходи використовуються в магістралях різного призначення: нафтогазового, хімічного, харчової промисловості, а також в магістралях комунального господарства. Як вже було сказано, сталеві переходи дають можливість змінювати не тільки діаметр труби, але й тиск з силою потоку в трубах. При цьому вони забезпечують точність і простоту монтажних робіт, а також міцність з'єднання.

Відводи сталеві купити

Компанія ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує широкий сортамент сталевих безшовних відводів. У нас Ви зможете підібрати необхідні деталі трубопроводу вищої якості за найкращою ціною. З асортиментом можна ознайомитися на сайті або зателефонувавши за номерами, вказаними в розділі «Контакти» . Висококваліфіковані фахівці допоможуть Вам сформувати і оформити замовлення, яке буде повністю відповідати Вашим потребам.

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/