Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Сталеві трійники


Трійники застосовують для приєднання додаткових відгалужень до основної труби. Використовуються в нафтогазових комплексах, житлово-комунальному господарстві та сільському господарстві, а також у хімічній, харчовій і фармацевтичній промисловості.

За конструкцією розрізняють перехідні та рівнопрохідні трійники. Трійники рівнопрохідні складаються з трьох патрубків однакового діаметра, в той час як трійники перехідні мають відгалуження меншого діаметра. Кріпляться трійники декількома способами: за допомогою фланців, за допомогою різьблення або зварювання. Залежно від способу виробництва розрізняють штампований, зварений, точений і литий трійники. Використовуються трійники при температурних показниках від -70С до + 450С і при тиску до 16 МПа.

Застосування сталевих трійників

Трійники ГОСТ 17376, виробництво яких гарантує повне дотримання всіх норм і вимог, застосовуються в абсолютно різних системах. Їх використовують в житлово-комунальних господарствах, що дозволяє проводити інженерні комунікації: гаряче і холодне водопостачання, каналізації, теплові мережі. Ще одна область, де застосовуються трійники - прокладка трубопроводів, які призначені для транспортування газу, хімічних речовин, а також нафтопродуктів. Трійники дають можливість просто і швидко вирішувати питання прокладки мережі з відводами та різними напрямками.

Трійники сталеві купити

Компанія ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує широкий сортамент сталевих трійників. У нас Ви зможете підібрати необхідні деталі трубопроводу вищої якості за найкращою ціною. З асортиментом можна ознайомитися на сайті або зателефонувавши за номерами, вказаними в розділі «Контакти». Висококваліфіковані фахівці допоможуть Вам сформувати й оформити замовлення.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net