Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Сталеві відводи


Безшовні крутовигнуті приварні відводи зі сталі використовуються для плавної зміни напрямку в системі трубопроводу. Використовують відводи в водопровідних, газопровідних, нафтопровідних та інших трубопроводах. Допускається застосування даних деталей при температурних показниках від - 70 ° С до + 450 ° С і при тиску, який не перевищує 16 МПа.

Сталеві безшовні приварні відводи виробляються з сталей марок 12Х18Н10Т, 17Г1С, 08Х18Н10Т, 09Г2С, 20, 10 і ст. 3.

Залежно від того, якому ГОСТу відповідають відводи, розрізняють тип 3D з радіусом вигину, рівним 1,5 діаметра (ГОСТ 17375), і тип 2D з радіусом вигину, рівним одному діаметру (30753).

Існують зафіксовані типорозміри крутовигнутих відводів ГОСТ 17375. Вони складають 45°, 60 °, 90 ° і 180 °.

Відводи ГОСТ 30753 крутовигнуті виготовляються з вуглецевих і низьколегованих сталей і мають кут вигину 180 °, 90 °, 60 ° і 45 °.

Застосування сталевих відводів

Дані деталі трубопроводу використовуються в системах трубопроводу для перекачування рідин, транспортування хімічних сумішей або газу. Транспортування рідинного середовища в житлових сферах може потребувати додаткових вимог до відведень. Відводи з кутом вигину 90 ° використовуються найчастіше і застосовуються при монтажі трубопроводів хімічних, промислових і нафтових.

Відводи сталеві купити

Компанія ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує широкий сортамент сталевих безшовних відводів. У нас Ви зможете підібрати необхідні деталі трубопроводу вищої якості за найкращою ціною. З асортиментом можна ознайомитися на сайті або зателефонувавши за номерами, вказаними в розділі «Контакти». Висококваліфіковані фахівці допоможуть Вам сформувати і оформити замовлення , яке повністю задовольнить Ваші потреби.

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/