Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Заглушки еліптичні


Сталеві еліптичні безшовні заглушки - це округлі опуклі деталі. Їх використовують в процесі монтажу трубопроводу з метою закриття кінцевого отвору, а також для виробництва ємкостей, посудин та інших деталей, які передбачають еліптичне дно.

Еліптична форма заглушки є найбільш поширеною. Заглушки ГОСТ 17379 виробляються з низьколегованих сталей, а також з вуглецевих. Витримують тиск до 16МПа і застосовуються при температурних умовах від - 70С до + 450С. Виробляються заглушки з листового металопрокату методом штампування. ГОСТ 17379 передбачає сортамент заглушок в діапазоні від 32х2мм до 530х20 мм. ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує еліптичні заглушки високої якості, виготовлені зі сталі марки 20.

Застосування

Заглушка сталева застосовується в таких галузях, як хімічна, харчова, нафтова, газова, а також енергетична. Крім трубопроводів, заглушки активно використовуються як днища для ємкостей.

Як придбати сталеві заглушки

На нашому сайті Ви можете ознайомитися з повним асортиментом і завантажити прайс заглушок. Придбати деталі трубопроводу кращої якості за найвигіднішою ціною Ви можете в компанії «Мінерали України». Крім заглушок, у нас Ви також зможете придбати фланці, трійники, відводи і переходи. Для уточнення ціни і наявності на складі продукції Вам необхідно зв'язатися з нашими менеджерами. Вони дадуть відповіді на всі Ваші питання, допоможуть в оформленні замовлення, розрахунку вартості заглушок, а також нададуть інформацію щодо послуг доставки. Оформляючи замовлення в нашій компанії, Ви можете бути впевнені на 100%, що отримаєте продукцію, яка відповідає всім Ваші очікуванням, точно в строк.

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/