Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Безшовні труби

Безшовні труби

Труби безшовні сталеві широко використовуються в різних сферах: виробничої та будівельної. Високі показники стійкості до корозії, а також підвищені експлуатаційні характеристики забезпечують такий високий рівень популярності труб.

Детальніше
Профільні труби

Профільні труби

Труби профільні сталеві - це конструкційні елементи, що мають певну геометричну форму, що забезпечує їм високу міцність при відносно невеликій вазі.

Детальніше
Електрозварні труби

Електрозварні труби

Електрозварні труби виготовляються із сталевого листа, який згинають у формі кола з порожньою порожниною. Далі зігнуті краю зварюють, так, щоб вони не розійшлися, в результаті чого з'являється труба електрозварні.

Детальніше
Прецизійні труби

Прецизійні труби

Перевагою прецизійних труб є висока точність їх виготовлення, гарна якість поверхні, велика різноманітність розмірів, гарантовані механічні та технологічні характеристики. Дані труби широко використовуються в машинобудівній і автомобілебудівної.

Детальніше
Котельні труби

Котельні труби

Котельні труби високого тиску використовуються в трубопроводах і парових котлах, які відрізняються наявністю пара, що володіє високими і надкритичними параметрами.

Детальніше
Хонінговані труби

Хонінговані труби

Труби хонінговані застосовуються при виробництві гільз і порожнистих штоків гідроциліндрів. Труби для гідроциліндрів можливо придбати, як імпортного (хонінгованние), так і українського (раскатание) виробництва.

Детальніше
Крекінгові труби

Крекінгові труби

Крекінгові труби сталеві безшовні для нафтопереробної і нафтохімічної промисловості. Довжина труб обмовляється в замовленні і може бути: немірної (від 4,0 до 12,5 м), мірної (в межах немірної), кратній (в межах немірної з припуском на кожний різ по 5 мм).

Детальніше
Обсадні труби

Обсадні труби

Обсадні труби застосовуються для кріплення нафтових, газових, водних, будівельних та інших свердловин. Труби з'єднуються за допомогою муфт, безмуфтовим (розтрубним) різьбових з'єднань, а також за допомогою зварювання.

Детальніше