Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Труби сталеві безшовні


Даний вид трубопрокату є найбільш важливим елементом виробничих і будівельних конструкцій. Вони відрізняються максимальною надійністю за рахунок виготовлення без зварних швів. Такі труби дуже стійкі як до фізичних, так і до механічних впливів. Все вищевикладене гарантує підвищені характеристики експлуатації.

Різниця між «гарячою» і «холодною» трубою

Труби безшовні ГОСТ 8732-78 (сортамент) і 8731-87 (техвимоги) - це гарячедеформовані труби. Вони використовуються в машинобудуванні, під час виготовлення різних конструкцій, для трубопроводів і навіть як напівфабрикат для всіляких судин. Широкий сортамент і чіткі технічні вимоги дозволяють споживачеві вибрати саме ту трубу, яка йому необхідна, і бути повністю впевненим у її якості.

Труби сталеві безшовні гарячедеформовані виробляють як з вуглецевої сталі, так і з легованої. Найпопулярніші сталі: 30ХГСА, 35, 20, 20Х, 10, 09Г2С, 45 і 40Х.

Згідно зі стандартами, передбачена поставка труб, діаметр яких від 25 мм до 820 мм. При цьому товщина стінки складає 2,5-75,0 мм. Довжина труб, відповідно до Держстандарту, 4,0-12,5 м. Але на сьогоднішній момент випускаються труби з діаметром 32-55О мм, а товщиною стінки від 3,0 до 75,0 мм.

Труби безшовні ГОСТ 8734-75 (сортамент) і 8733-74 (техвимоги) - це холоднодеформовані труби. Холоднотягнута труба виробляється з розігрітій до відносно невеликої температури заготовці, яку згодом піддають волочінню, витягаючи її та зменшуючи діаметр і товщину стінки. На відміну від «гарячої» труби, вона має більш точну геометрію.

Як і гарячедеформовані, «холодні» труби виготовляються з легованих або вуглецевих сталей марок 30ХГСА, 35, 20, 20Х, 10, 09Г2С, 45 і 40Х. Згідно зі стандартами, холоднодеформована труба випускається діаметром від 6 мм до 114 мм, а товщина стінок варіюється від 0,5 мм до 24 мм.

Придбати безшовні труби

Компанія ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує широкий асортимент безшовних труб як оптом, так і в роздріб. Ви можете придбати трубу зі складу або замовити у нас поставку по Вашим вимогам безпосередньо з заводу. Якщо Вам необхідні безшовні труби в Дніпрі або в будь-якому іншому місті України, то ТОВ ВО «Мінерали України» запропонує Вам найширший асортимент і виняткову якість.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net