Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Труби електрозварні сталеві


Для облаштування різних трубопроводів використовується труба електрозварна. Її виробляють зі штрипса або зі сталевого прoкату з використанням зварювання і фoрмування. Для з'єднання швів застосовують електрозварювання. Досить велика довжина і великий поперечний переріз форми кільцеподібної - основні ознаки даної труби. Торці труб обов'язково відрізаються під кутом 90. Готовий трубопрокат піддається спеціалізованому електромагнітному контролю зварного з'єднання, гідровипробуванням і oб'ємній термічній обробці.

Види електрозварних труб

Цей вид труб поділяється на два: прямошовні та спіралешовні. Прямошовні електрозварні сталеві труби виготовляються за допомогою зварювання прямих стиків, які паралельні відносно осі труби. Спіралешовні електрозварні сталеві труби виготовляються з листового прокату або штрипсів за допомогою спірального формування та зварювання стиків спіралевидним швом.

Для виготовлення електрозварних труб використовують марки сталі 10-20, рідше з 09Г2С або 17Г1С (У). Діаметр в такому випадку: 159, 168, 219, 273, 325, 426, 53О, 63О, 72О, 82О, 1О2О.

Якщо проводити аналогію стосовно решти трубопрокату, електрозварні труби мають невелику вагу, що дає їм явну перевагу при транспортуванні, навантаженні та монтажі.

В залежності від того, яка форма у поперечного перерізу, труби ділять на прямокутні, квадратні, круглі та овальні.

Купити електрозварну трубу

ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує широкий сортамент електрозвних труб, які повністю відповідають ГОСТ 20295-85. З нашим прайсом і асортиментом Ви можете ознайомитися на сайті. Для оформлення замовлення зверніться до наших менеджерів. Вони дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з оформленням замовлення.

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/