Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Труби безшовні хонінговані


Хонінговані труби використовуються в процесі виробництва гільз або порожніх гідроциліндрових штоків. Назва даної труби походить від способу її виробництва - хонінгування. Це спосіб абразивної обробки з використанням хонінгованої головки внутрішніх поверхонь труб. Головка, вона ж є хоном, всередині самої труби обертається навколо своєї осі і пересувається зворотно-поступальними рухами. Таким чином абразивні бруски розсуваються, а поверхня труби обробляється.

ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує труби широкого асортименту і кращої якості. Всі труби виконані з повною відповідністю стандарту DIN 2391. Для хонінгованих труб використовується сталь SТ 52 або 35.

Стандартні довжини для даного трубного прокату становлять 6 - 9 м. Внутрішній діаметр труб, згідно сортаменту, в межах від 25 мм до 320 мм. При цьому товщина стінки складає від 4 мм до 37,8 мм.

Труби хонінговані, застосування

Хонінговану трубу використовують для виробництва, власне, гідроциліндрів, а також для їх ремонту. Даний вид труб відрізняється наступними характеристиками, які вигідно виділяють його на фоні іншого трубопрокату:

  • Механічна стійкість, міцність і жорсткість
  • Антикорозійні характеристики як внутрішніх, так і зовнішніх поверхонь
  • Зносостійкість.

Німеччину знають як кращого виробника хонінгованих труб, Україна, до речі кажучи, також виробляє цю трубу у відмінній якості.

Хонінговані труби в Україні

ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує найкращі труби, які повністю відповідають стандарту DIN 2391. На нашому сайті Ви зможете ознайомитися з нашим сортаментом, а наші фахівці допоможуть сформувати і оформити замовлення. У нас Ви гарантовано отримуєте трубний прокат кращої якості та висококваліфіковану консультацію.

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/