Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Труби КВД. Котельні труби


Труби сталеві безшовні для котельних установок і трубопроводів низького тиску ТУ 14-3-190-82. Основним документом є технічні умови ТУ 14-3-460-2009. Справжні технічні умови поширюються на труби безшовні з вуглецевої і легованої сталі з нормованими властивостями при високих температурах. Труби призначені для парових котлів і трубопроводів з високими і надкритичними параметрами пара.

Труби КВД високого тиску застосовуються при виготовленні трубопроводів і парових котлів, що мають такі параметри пара - надкритичні, критичні та високі. Холоднодеформовані КВД виробляються методом холодної прокатки з трубних заготовок або використовують гарячепресовані граничні труби. Гарячедеформовані КВД виробляються методом гарячого пресування. Виготовляється з трубної заготовки або заготовки безперервнолитої.

ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує Вам труби за ТУ 14-3р-55-2001. Зовнішні діаметри «гарячої» котельні труби становлять 57-426 мм з товщиною стінок від 3,5 до 4 мм, а діаметр зовнішній «холодної» КВД труби від 1О mm до 76 mm при товщині стінок 2-12 мм.

Для виготовлення беруть такі марки сталі: 2О, 12X1MФ, 2O-ПB, 12X1MФ-ПB, 15ГC, 15X1M1Ф, 15XM, 12X2MФCP.

Переваги котельних труб

При виготовленні даного виду труб використовують таку технологію виробництва, яка виключає шви. Готовий трубопрокат КВД відмінно витримують високий тиск і відрізняються стійкістю до корозії. Вони не вступають в реакції з агресивними речовинами, а також не втрачають своїх властивостей при поверхневих ушкодженнях.

Як купити котельну трубу

При виборі котельної труби обов'язково потрібно враховувати наступні аспекти: товщину, діаметр, клас товару і марку сталі. На нашому складі широкий асортимент даного трубопрокату, що дозволяє підібрати для Вас позиції, які повністю відповідають всім запитам. Купити труби для котельних установок в ТОВ ВО «Мінерали України» дуже просто. Ви можете ознайомитися з нашим сортаментом і наявністю на сайті або відразу звернутися по телефону до наших фахівців і отримати професійну консультацію, швидке оформлення замовлення і відвантаження найближчим часом.

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/