Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Труби крекінгові


Даний трубний прокат займає в сучасній промисловості особливе місце. Він застосовується для нафтопереробної і нафтохімічної промисловості. Назва труб походить від високотемпературної переробки нафти на більш дрібні фракції - крекінги - для якої й використовується трубопрокат. Умови експлуатації виставляють завищені вимоги до міцності та пластичності виробів, що, в свою чергу, знижує втрати тиску при транспортуванні робочого середовища.

Крекінгові труби сталеві безшовні гарячекатані наділені оптимальною структурою матеріалу, а також параметрами і механічними властивостями, які забезпечують довгострокову службу. Крім того, «гарячі» крекінгові труби мають коефіцієнт розриву, який в п'ять разів менше, ніж у «холодного» аналога.

Згідно ГОСТ 550-75, сортамент крекінгових труб включає в себе трубопрокат з діаметром 24-630 мм при товщині стінки 2 - 30 мм.

Для їх виготовлення використовують такі марки сталі: 10,20, 15ХМ, 15Х5ВФ, 15Х5М, 15х5, 10Г2.

Залежно від призначення, труби виготовляються категорій А і Б.

Довжини крекінгового трубного прокату: немірні від 4 м до 12,5 м, мірні в межах немірних і кратні 4-12,5 м з припуском 5 мм на кожен різ.

Крекінгові труби діляться на:

  • холоднодеформовані і гарячедеформовані (за способом виробництва);
  • холоднотягнуті (група А);
  • холоднотягнуті (група Б);
  • гарячепресовані (за сортаментом).

Код, яким маркують всі труби, включає в себе всю інформацію щодо розмірів, довжини, марці сталі та нормативних документах.

Крекінгові труби в Дніпрі та по всій Україні

ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує своїм клієнтам крекінгові трубу кращої якості за найоптимальнішою ціною. Оформити замовлення та проконсультуватися Ви можете у наших фахівців за вказаними контактними номерами в рубриці «Контакти».

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/