Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Труба безшовна нержавіюча


Безшовні труби бувають гарячедеформовані та холоднодеформовані. Гаряча нержавіюча труба виготовляється в умовах екстремально високих температур, які, в свою чергу, значно перевищують температуру рекристалізації. Холодна нержавіюча труба виробляється при відносно невисоких температурах.

Нержавіючі труби холодного деформування виробляються діаметром 2-102 мм, зі стінкою 0,2-8 мм. Вони вважаються тонкостінними. Нержавіючі труби гарячого деформування виготовляються діаметром 18-560 мм, зі стінкою 2-65 мм. Ці труби вважаються товстостінними.

Застосування нержавіючих безшовних труб.

Саме нержавіючі безшовні труби вважаються найнадійнішими, при цьому вони мають ідеально гладку поверхню, що, безсумнівно, є перевагою. Даний вид прокату стійкий до корозії та іржі, може експлуатуватися в суворих умовах, а також не впливає на склад речовини, яка прокачується через нього.

Завдяки відсутності шва нержавіючі труби здатні витримувати високі температури та величезний тиск, а також вплив агресивного середовища. Саме завдяки даним показникам нержавіюча труба знаходить широке застосування в абсолютно різних сферах: хімічна промисловість, електроенергетика, військово-промисловий комплекс, суднобудування і т.д.

Марки сталі безшовної нержавіючої труби.

Нержавіючі безшовні труби виготовляються з різних марок сталі, відповідно до ГОСТ 9941 81. Нижче наведена таблиця відповідностей марок сталі за ГОСТом і зарубіжних аналогів.

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/