Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Труби обсадні


Обсадні труби використовують в процесі буріння свердловин як побутового, так і промислового призначення. Вони використовуються для обсадження стінок, що дозволяє зміцнити їх і запобігти обваленню. Обсадні труби для буріння за способом з'єднання діляться на ніпельні та безніпельні. В залежності від вихідних параметрів і призначення свердловини використовують поліетиленову або металеву обсадну трубу.

Зокрема, для зміцнення нафтової або газової свердловини використовують розтрубну обсадних труб відповідно до ГОСТ 632 80. Така труба виробляється зі сталевих безшовних труб.

Залежно від точності і якості виробляється обсадна труба категорій А та Б. Також даний трубний прокат різниться за типами з'єднань, діаметрами, товщиною стінок, видами муфт і міцності сталі.

Довжина труб, згідно ГОСТу , повинна становити 9,5 - 12 м. Зовнішній діаметр становить 114 - 508 мм з товщиною стінок від 5 мм до 16 мм.

Цей стандарт встановлює технічні умови поставки сталевих труб (обсадних, насосно-компресорних і укорочених труб), трубних заготовок для муфт, заготовок для муфт і заготовок для фітингів, а також встановлює три рівня вимог до продукції (PSL-1, PSL-2, PSL-3 ). Вимоги рівня PSL-1 є основою даного стандарту.

Вимоги, які задають різні рівні стандартних технічних вимог PSL-2 і PSL-3 для всіх груп міцності, крім Н40, L80 9Cr і С110. Обсадні труби ГОСТ 632-80, в залежності від міцності, діляться на сім категорій: Т, Р, М, Л, Е, К, Д.

Області застосування

В процесі буріння свердловин труби обсадні застосовуються:

  • Як спосіб закріплювати гирла свердловини, а також для направлення промивних рідин.
  • Як кондуктор, що забезпечує потрібне просторове положення свердловини.
  • Для фіксації та закріплення стінок свердловини в умовах нестійкості порід.
  • Як проміжні колони в якості ізолятора деяких ділянок свердловин відповідно до вимоги розвідки.

Купити обсадні труби

ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує своїм клієнтам обсадні труби кращої якості за найоптимальнішою ціною. Оформити замовлення та проконсультуватися Ви можете у наших фахівців за вказаними контактними номерами .

+38 (056) 371-13-49 (50)
+38 (056) 785-49-13
+38 (056) 767-49-16

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/