Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Труби сталеві прецизійні


ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує широкий асортимент сталевих прецизійних труб. Технічні вимоги і сортамент повністю відповідає ГОСТ . На складі в наявності і під замовлення Ви можете придбати труби, діаметр яких варіюється в межах від 6 мм до 426 мм, при цьому товщина стінок буде від 1 мм до 32 мм.

Прецизійні труби виготовляються методами гарячої і холодної деформації. Мірні довжини для «холодної» прецизійної труби від 4,5 м до 9 м, а немірні - 1 - 11,5 м. Для «гарячої» прецизійної труби мірна довжина 4-8 м, немірна - 4-12 м.

Прецизійна труба виготовляється з наступних марок сталі: 45,35,2O, 1O, 1OГ2, 2OХ, 1Oпс, 15Х, 4OХ, 38ХА, 3OХГСА, 15ХС, 09Г2C, 15ХM.

ГOCТ 9567-75 на прецизійну трубу без швів висуває вимоги підвищеної точності. Це гарантує дотримання геoметрії поверхонь виробів і тoчнoсті їх розмірів.

Переваги і область застосування

Основні властивості, які виділяють прецизійні труби серед всього трубнoго прокату - це підвищена механічна міцність (саме ця властивість гарантує тривалий термін експлуатації), витримування високого внутрішнього тиску та ефективне протистояння навантаженням. Також для їх виготовлення використовують корозійностійкі сталі. Це дає можливість використовувати дані труби в особливо агресивних середовищах.

За рахунок суворого дотримання технічних норм і геометрії виробів, прецизійні труби широко використовуються в багатьох промислових галузях: газопроводи і котли, теплова енергетика, кольорова металургія, машинобудування, харчова промисловість.

Прецизійні труби купити у ТОВ ВО «Мінерали України»

У нас Ви можете придбати прецизійні труби кращої якості, які повністю відповідають ГОСТу. Асортимент, наявність і ціни Ви можете знайти на нашому сайті або уточнити у наших фахівців за вказаними телефонами.