Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Трубний прокат


На сьогоднішній день залишилося не так багато галузей, в яких би не використовувалися труби. В останній час все більшої популярності набуває труба з композитних матеріалів. Ця тенденція, безумовно, впливає на скорочення виробництва металевих труб, але ще не скоро зможе повністю витіснити їх з ринку. Гарячедеформовані та холоднодеформовані труби все також широко застосовуються в абсолютно різних галузях, тому ще не скоро на ринку з'явиться аналог, здатний повністю їх витіснити. Нижче Ви зможете ознайомитися з найбільш видатними виробниками сталевих труб України, країн СНД, а також з Китаю.

Виробники труб

Український виробник труб сталевих вже давно зайняв перші позиції за якістю і ціною серед країн СНД. З найбільш відомих і великих виробників варто виділити АТ «Дніпропетровський трубний завод». Сучасне обладнання, широкий асортимент, що включає близько 3 тисяч позицій - все це по праву дає можливість ДТЗ вибороти першість. Кращим заводом з виробництва безшовних труб по праву можна назвати Нікопольський завод «Ютист». Їхній трубопрокат користується попитом не тільки серед країн СНД, а й в Європі, Азії, Канаді та Америці. Ще одним заводом, що виробляє трубу з повною відповідністю не тільки ГОСТам, а й усім європейським вимогам, є «Комінмет».

З китайських заводів, в першу чергу, хотілося б виділити «ЧжецзянГуаньюйСтілТьюб КО ЛТД». Широкий асортимент продукції повністю відповідає всім світовим стандартам і вимогам. Вироби проходять багаторівневу жорстку перевірку, що дозволяє гарантувати якість вищого рівня. Китайська трубна галузь просто неможлива без концерну «ЧанбаоСтілТьюб». Чотири компанії трудяться для виробництва найширшого сортаменту труб, які повністю відповідають світовим вимогам. Концерн є найбільш затребуваним постачальником у всьому світі.

Придбання трубного прокату

ТОВ ВО «Мінерали України» безпосередньо співпрацює тільки з кращими виробниками світового рівня. Це дозволяє гарантувати кращу якість і найвигідніші ціни. ТОВ ВО «Мінерали України» допоможе Вам вибрати якісну продукцію, що відповідає всім Вашим вимогам, за найкращою ціною.

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/