Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Трубний прокат


На сьогоднішній день залишилося не так багато галузей, в яких би не використовувалися труби. В останній час все більшої популярності набуває труба з композитних матеріалів. Ця тенденція, безумовно, впливає на скорочення виробництва металевих труб, але ще не скоро зможе повністю витіснити їх з ринку. Гарячедеформовані та холоднодеформовані труби все також широко застосовуються в абсолютно різних галузях, тому ще не скоро на ринку з'явиться аналог, здатний повністю їх витіснити. Нижче Ви зможете ознайомитися з найбільш видатними виробниками сталевих труб України, країн СНД, а також з Китаю.

Українські виробники
В Україні виробництво трубних виробів розвинене досить високо. Серед найбільших українських виробників:

ТОВ Кам'янський трубний завод.Завод ТОВ «КамТЗ» - це виробник високотехнологічної трубної продукції, а саме труби холоднодеформовані. Підприємство працює за технологією холодного деформування (холодна прокатка і холодне волочіння) і гарячого пресування.
Інтерпайп Україна-підприємство спеціалізується на виробництві безшовних труб за вітчизняними та зарубіжними стандартами для нафтопереробної, нафтохімічної, авіаційної та суднобудівної промисловості, машинобудування та приладобудування, нафтогазової та енергетичної галузі та труб загального призначення, що застосовуються в інших галузях промисловості.
ПAO "Комінмет". У європейські країни, СНД, держави Близького Сходу і Африки, ПAO "Комінмет" поставляє більше 70 найменувань своєї продукції, адже вона відповідає ГОСТу і європейським нормам якості.
Українські трубопрокатні заводи вважаються одними з кращих в світі, а труби (Україна) - це еталон виробів даного типу.

З китайських заводів, в першу чергу, хотілося б виділити «ЧжецзянГуаньюйСтілТьюб КО ЛТД». Широкий асортимент продукції повністю відповідає всім світовим стандартам і вимогам. Вироби проходять багаторівневу жорстку перевірку, що дозволяє гарантувати якість вищого рівня. Китайська трубна галузь просто неможлива без концерну «ЧанбаоСтілТьюб». Чотири компанії трудяться для виробництва найширшого сортаменту труб, які повністю відповідають світовим вимогам. Концерн є найбільш затребуваним постачальником у всьому світі.

Придбання трубного прокату

ТОВ ВО «Мінерали України» безпосередньо співпрацює тільки з кращими виробниками світового рівня. Це дозволяє гарантувати кращу якість і найвигідніші ціни. ТОВ ВО «Мінерали України» допоможе Вам вибрати якісну продукцію, що відповідає всім Вашим вимогам, за найкращою ціною.

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net