Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Послуги піскоструминного очищення металу


Піскоструминна обробка, очищення металу від корозії та окалини входить в комплекс послуг, які надаються нашою компанією.

Піскоструминна обробка - холодна обробка металу та інших поверхонь піском або абразивним порошком. Піскоструминна обробка призначена для глибокого видалення іржі, окалини, завдяки енергії потоку стисненого повітря абразивні частки прискорюються і методом пошкодження верхнього шару поверхні піском або іншим абразивним порошком непотрібні матеріали видаляються, завдяки чому зміцнюється поверхня оброблюваного матеріалу.

Принцип дії

До складу системи піскоструминного апарату входять три головних компонента: абразив, струменевий апарат і компресор. Процес обробки відбувається за допомогою абразивних частинок, що прискорюються з апарату за допомогою енергії стисненого повітря. Необхідний результат отримують за допомогою регулювання сили стисненого повітря, який впливає на абразив.

Згідно з ГОСТ 9.402-80, існує 4 ступеня обробки:

1-й: огляд з шестиразовим збільшенням не виявляє іржу й окалину.

2-й: огляд неозброєним оком не виявляє іржу й окалину.

3-й: плями і смуги окалини займають не більше 5% поверхні.

4-й: поверхня очищена від відшарованої окалини та іржі.

Піскоструминне очищення Дніпро

Компанія ТОВ ВО «Мінерали України» здійснює надання послуг піскоструминного очищення за найвигіднішими цінами в найкоротші терміни.

Надаємо послуги піскоструминної обробки: від 100 грн/м2.

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru