Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Послуги механічної обробки металу


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 голос)

Механічна обробка металу


Механічна обробка - це процес обробки заготовки з різних матеріалів за допомогою фізичного впливу різної природи з метою створення виробу за заданими розмірами або проміжної заготівлі для подальших технологічних операцій.
Після механічної обробки всі деталі мають точні розміри з певною формою, точну чистоту поверхні та витримують усі критерії, які були спочатку задані у відповідних кресленнях.
Підприємство ТОВ ВО «Мінерали України» має технічну можливість виконувати операції механічної обробки металів різанням, зварювальні та складальні роботи, операції порізки металопрокату та поковок на стрічковопильному устаткуванні.
Технічна оснащеність підприємства дозволяє обробляти заготівлі:
- на токарних верстатах діаметром до 660 мм та довжиною до 5000 мм;
- на карусельних верстатах діаметром до 1500 мм та довжиною до 1000 мм;
- на фрезерних верстатах вагою до 600 кг, 400х400х1000 мм;
- на стрічковопильних верстатах діаметром від 50 до 1000 мм та довжиною до 12 000 мм;
- на свердлильних верстатах - свердління отворів діаметром до 50 мм.
У складі обладнання підприємства верстати: 16К20 (ДІП-200), 1М63 (ДІЛ-300), 1М65 (ДІП-500), 1516 (карусельні), вертикально-фрезерні 6М12 та 6Т13-1. Ділянка різання оснащена стрічкопильними верстатами вітчизняного та імпортного виробництва.
Приймаємо до виконання замовлення на порізку та мехобробку прокатних профілів, поковок та труб за технічним завданням замовника, а також за кресленнями та ескізами.
Наше підприємство приймає також замовлення на розробку конструкторської документації та виготовлення нестандартного обладнання за технічним завданням замовника.


Переваги наших послуг


Наша компанія виконує сучасну обробку сталі та інших видів металу відповідно до всіх технологічних процесів, які характеризують високі вимоги до якості кінцевих виробів. Наша команда фахівців прагне виконувати всі замовлення досить швидко за доступною вартістю. Наше сучасне та високотехнологічне обладнання дозволяє виконувати замовлення з високою точністю, що особливо цінно за наявності масових замовлень.
Інженери та технолги ТОВ ВО «Мінерали України» мають великий досвід роботи та знання технічних властивостей різних видів металу (нержавіюча сталь, титан, чавун) та інші матеріали. Фахівці нашої компанії мають можливість брати замовлення будь-якої складності, при цьому виконувати їх у заздалегідь обумовлений термін, виконавши точно за вашим кресленням.
У Вас залишились питання? Менеджери нашої компанії матимуть змогу відповісти на них найближчим часом. Просто зателефонуйте.

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/