Спецпропозиція

Image

Замовлення свого сортаменту

Якщо Ви не знайшли потрібну Вам продукцію в нашому прайс-листі, заповніть форму, вказавши кількість і типорозмір труб, які Вам необхідні.

Послуги з різання


ТОВ ВО «Мінерали України» надає своїм клієнтам цілий ряд послуг. Крім придбання трубного прокату і деталей трубопроводу, у нас Ви зможете скористатися послугами піскоструминного очищення, зберігання, а також послугами різки.

Різка металопрокату дає Вам можливість придбати у нас не тільки цілу штангу, а й певний шматок необхідної Вам довжини, що дозволить більш раціонально використовувати кошти, не переплачуючи за залишки. Ми також здійснюємо різку замовлень за бажанням клієнта. Ми виробляємо як різання газом, так і високоточне різання на стрічкопильниму верстаті.

Надаємо послуги з різання труб сортового металопрокату з чорних і кольорових металів, а також нержавіючих, інструментальних сталей у розмір деталі з допусками: для діаметра до 500 мм -0 +10 мм, для діаметра від 500 до 1000 мм - 0 +20 мм. Різання металу виконується на чотирьох стрічкопильних верстатах, які дозволяють отримувати точні за довжиною заготовки перерізом до 1000 мм включно.

Різка труб Дніпро

ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує послуги з різки металопрокату в Дніпропетровську наступними способами: кисневе різання газом і різання на стрічкопильному верстаті. Обидва способи мають ряд переваг і, в той же час, ряд недоліків. Так, різка газом дозволяє здійснювати різ абсолютно будь-якої складності широкого діапазону товщини. Ціна різки газом невисока, що дає їй явні переваги. При цьому мається і ряд недоліків в такому способі різання, а саме: різана кромка може мати окалину, обгорілий край і нерівності. Крім того, при такому способі різання, в залежності від товщини металопрокату, згорає 4-10 мм.

Різка на стрічкопильному верстаті гарантує охайну кромку різу, допуск на різання всього 1,5 мм, широкий діапазон товщини й асортименту металопрокату для порізки. З мінусів стрічкопильної різки слід відзначити більш високу ціну і досить низьку швидкість.

Різка металопрокату в Дніпрі

Порізати будь-який вид металопрокату або придбати трубний прокат необхідної довжини Вам дозволить послуга різання. Різка труб, ціна якої Вас приємно здивує, здійснюється швидко і якісно. ТОВ ВО «Мінерали України» гарантує якість надаваних послуг і пропонує конкурентоспроможну вартість на ці послуги.

Завантажити прайс

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net