Фланці: види і область застосування


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 голосов)
Поделиться новостью в соц. сетях:

Фланці: види і область застосування

У нафтогазовій промисловості та теплоенергетиці широке застосування знайшли фланці. Цей тип запірно-сполучної арматури має кілька областей застосування в залежності від використаного для виготовлення матеріалу - різних сортів сталі (від низьколегованих до холодостійких). В цілому, з'єднувальні елементи призначені для надійного герметичного кріплення трубопроводів, обертових елементів, насосів та іншого обладнання в побуті та промисловості.


Особливості пристрою

Монтування труб різного діаметру і довжини вимагає спеціальних комплектуючих, що дозволяють надійно з'єднати елементи гідравліки прямо на місці установки. Фланець має свої стандарти, які відрізняються:

  • за номінальною масою;
  • діаметром отвору (внутрішнім, зовнішнім);
  • товщиною.

Для кращого прилягання фланці забезпечені спеціальними прокладками, створеними з надміцних матеріалів. За зовнішнім периметром деталь має отвори для фланцевого кріплення (болтів, гайок, шпильок, шайб та ін.). Сталеві фланці можна використовувати в широкому температурному діапазоні.

Види й області застосування

Фланцеві з'єднання отримали визнання не тільки в нафтогазовій промисловості, теплоенергетиці, а й на харчових, фармацевтичних підприємствах, в побуті (газотрубопроводи, насоси). Виділяють такі види фланців:

  1. За типом з'єднання: приварні, накидні, вільні, випускні, глухі, різьбові.
  2. За формою (з урахуванням тиску): плоскі, комірні (з виступами, западиною, шипами).
  3. За сферою застосування: загального призначення (комірні та плоскі приварні, спеціалізовані (для апаратів і резервуарів для приварювання встик).
  4. Фланці для насосів (прямі й кутові).

При покупці фланцевих елементів слід враховувати область застосування, температурні діапазони, граничний рівень тиску. Фланці повинні відповідати нормативно-технічній документації.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Калькулятор расчета монолитного плитного фундамента тут obystroy.com
Как снять комнату в коммунальной квартире здесь
Дренажная система водоотвода вокруг фундамента - stroidom-shop.ru