Використання металевих труб для опалення


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 голосов)
Поделиться новостью в соц. сетях:

Використання металевих труб для опалення

 

Металеві труби характеризуються унікальними властивостями, за рахунок чого утримують першість на ринку. Вони використовуються для систем опалення, прокладки магістралей, водопроводу і каналізації, а також в різних галузях промисловості. Незважаючи на те, що такі системи піддаються жорстким умовам експлуатації, вони збережуть свій первинний вигляд, не деформуються.

Чому вигідно монтувати металеві труби для опалення

Для систем опалення можна застосовувати також поліпропіленові та металопластикові труби. Однак металеві аналоги залишаються першими. Це відбувається з таких причин:

  1. Невеликий коефіцієнт при впливі високих температур. При нагріванні і різкому охолодженні труба з металу не змінюється в ширину, що дозволяє монтувати її в стіни або підлогу.
  2. Стійкість до перепадів тиску. Системи опалення з металевих складових витримують великі навантаження, не деформуються з часом.
  3. Вогнестійкість. На відміну від труб з інших матеріалів, металеві не запалюються, їх складно пошкодити.
  4. Теплопровідність. У металу є одна відмінна властивість - добре віддає тепло. Це відмінний варіант для прокладки системи опалення.
  5. Довговічність. Сталеві труби прослужать 30 років. Незважаючи на схильність до корозії, металеві складові для систем опалення залишаються найбільш затребуваними.

Для поліпшення експлуатаційних властивостей труби з металу можна оцинкувати. Це зробить їх стійкими до окислення, збільшить термін служби до 50 років. Крім цього, всередині труби не будуть накопичуватися відкладення, які засмічують систему. Для опалення, де спостерігаються високі температури і постійні скачки тиску, металеві труби будуть найкращим рішенням.

Додати коментар


Захисний код
Оновити