Труби безшовні гарячекатані


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 голос)

Застосування

Технологія виробництва безшовних труб одна з найдорожчих на ринку металопрокату. Висока вартість обумовлена способом виробництва. Сюди входять і витрати на виробництво такі як електроенергія, і вартість устаткування, яка вище чим вартість устаткування на виробництво труб, що електрозварюють. Усе це робить безшовні труби найдорожчими на ринку труб.

Незважаючи на це, безшовні гарячекатані труби дуже затребувані із-за своїх властивостей. Підвищена міцність цих труб дозволяє використовувати їх в місцях де потрібно підвищену міцність, це опорні елементи фундаментів (палі і опори); там, де потрібно транспортування газу під тиском; котельні високого тиску; для гідравлічних систем; у нафтовій промисловості.

Виготовлення

Для виготовлення безшовної труби використовують спеціальну сталеву заготівлю циліндричної форми. Яка може бути:

  • Катаний елемент;
  • Кований елемент;
  • Безперервно литою;
  • У формі зливка.

На першому етапі заготовку розжарюють до пластичності метала.

На другому етапі гільзу "прошивають" на спеціальному верстаті, внаслідок чого заготівля набуває форми порожнистого циліндра - гільза.

Отриману розжарену болванку розкочують на вальцювальному верстаті - надають їй форми труби із заданими діаметром і товщиною стінки.

У такий спосіб, коли заготовка розжарена труба зовні обкатується вальцями, набагато простіше витримати зовнішній діаметр чим внутрішній, тому в ГОСТі 8732-78 описані вимоги з урахуванням зовнішнього діаметру і товщини стінки, а також визначає розрахункову питому вагу труби.

ГОСТ 8732-78 допускає виробництво труби із зовнішнім діаметром в межах 25-820 мм і завтовшки стінки 2,5-75 мм, і передбачає допустимі відхилення від табличних даних.

  • Допускаєтся відхилення діаметру труби до 3 %;
  • Допускается відхилення товщини стінок до 12,5 %;
  • Также ГОСТ допускає відхилення питомої ваги труби до 9 %;

Безшовныі гарячекатані труби переважно виготовляють немірної довжини, що визначено у ГОСТі. Це пов'язано з особливостями виробництва. При цьому у ГОСТі передбачена можливість замовити виготовлення труб мірної довжини.

З питань придбання безшовних труб звертайтеся до ТОВ ВО "Мінерали України". У нас представлений широкий сортамент сталевих безшовних труб вищої якості за кращою ціною. З асортиментом можна ознайомитися на сайті або подзвонивши за телефонами, вказаними у розділі "Контакти". Фахівці допоможуть Вам сформувати та оформити замовлення згідно Ваших потреб.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Частные мастера Частные Мастера-Плиточники

Ванная под ключ - https://plitochniki.com.ua

Правильное создание сайтов в Киеве https://atempl.com/r/