Конструкційні сталі
Безшовні сталеві труби, які пропонує ТОВ ВО «Мінерали України», виготовлені переважно з конструкційних сталей.
Конструкційна сталь широко використовується в машинобудуванні для виробництва деталей, механізмів у будівництві при виробництві різних конструкцій і має низку механічних, фізичних та хімічних властивостей.
Конструкційні сталі прийнято ділити на підгрупи:
- будівельні;
- холодного штампування;
- цементовані;
- покращуються;
- високоміцні;
- ресорно-пружинні;
- підшипникові;
- автоматні;
- корозійностійкі;
- зносостійкі;
- жароміцні та жаростійкі.
За хімічним складом конструкційні сталі бувають вуглецевими та легованими.
При виробництві також використовують класифікацію сталей, що відрізняються за механічними, фізичними та хімічними властивостями. Сюди входять:
- Вуглецеву сталь найчастіше застосовують для виготовлення різноманітних інструментів, елементів складних металевих конструкцій, машин і механізмів, виробів холодного деформування та гарячого кування. Головна умова: ці вироби не будуть експлуатуватися в агресивному середовищі.
- Легована сталь знаходить своє застосування у машинобудуванні. Завдяки високій міцності та тимчасовому опору від 800 до 2000 МПа їх використовують для виробництва зовнішніх конструкцій, що функціонують при низьких негативних та високих позитивних температурах, під впливом ударних знакозмінних навантажень та агресивних робочих середовищ.
- Низьколегована сталь.Використовують у вагонобудуванні (трамвайні, метро, залізничні вагони), при виробництві локомотивів, сільськогосподарської техніки, при будівництві великих інженерних споруд, що знаходяться під впливом зовнішніх впливів, що постійно змінюються (навантажень і температур).
- Термостійка сталь. Застосовують виготовлення деталей, які працюють тривалий час під навантаженням при температурі до 600 °С.
- Конструкційна підшипникова сталь. Найчастіше використовують для виробництва підшипників кочення та для виробництва деталей, що працюють під дією змінних та зосереджених напруг.
- Пружинна сталь. Часто називають пружинно-ресорною. Використовують у виробництві ресор, пружин, сильфонів та інших пружних металевих виробів.
- Автоматна сталь. Застосовується для різних дрібних елементів як кріпильних, і інших деталей, що випускаються великими партіями з допомогою автоматичних верстатів.
Якість конструкційної сталі безпосередньо залежить від кількості шкідливих домішок, таких як фосфор (Р) та сірка (S), які в ній містяться. Чим більше у складі фосфору і сірки, тим холодніше і червоноломкою стає сталь. На підставі кількості шкідливих домішок розробили таку класифікацію:
ТОВ ВО «Мінерали України» пропонує труби, виготовлені з таких конструкційних сталей: 10, 20, 35, 45, 09Г2С, 12мв55н, 15ГС, 15ХМ, 15ХНМ, 16Mn, 17Г1С, 1ПС, 30ХГСА, 40Х, S355J2H, ST52, С3552н. Детальніше з сортаментом труб можна ознайомитись тут. Замовити потрібну трубу можна у наших менеджерів 38(056)371 1350