Як краще різати сталеву трубу


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 голосов)

 

Кожен, хто за родом своєї діяльності пов'язаний зі сталевими трубами, рано чи пізно зіткнеться з необхідністю їх порізки. Щоб зрозуміти чим краще порізати труби, розглянемо деякі способи різання металів.

В даний час існує безліч способів різання металу. Всі методи різання можна віднести до трьох груп способів різання металів:

  • Механічні,
  • Термічні,
  • Високоточні.

До механічних способів різання відносять:

Порізка стрічково-пильним верстатом. – Цей спосіб різання застосовується для широкого спектру матеріалів, особливо ефективний при різанні дорогих сталевих виробів і тонкостінних труб, доступне різання труб пачками (розмір пачки не повинен перевищувати зазначений діаметр…)

Ріжучий елемент стрічкового верстата стрічкова пилка або натягнута смуга.

 

Порізка гільйотиною. Дозволяє отримати рівний зріз без зазубрин та задирок. У якісті ріжучей поверхні використовують ножі і ножиці по металу, Метод дозволяє робити як подовжні, так і поперечні різи.

Термічні методи

Газокисневе різання. Метод заснований на здатності розігрітого металу горіти в потоці кисню. Розігрітий, вздовж лінії різу метал, під впливом потоку кисню переходить у рідку фазу і видується потоком із зони різу.

Ручне газокисневе різання використовують у тих випадках, коли обсяг різання невеликий і встановлення спеціальних верстатів для різання недоцільно.

Плазмове різання. Застосовується для різання труб, листового металу, фігурне різання, прорізування отворів, різання бетону. При цьому методі різання металу здійснюється потоком плазми. Плазма утворюється під впливом електричної дуги у потоці плазмоутворюючого газу. Електричну дугу, зазвичай, отримують наближенням електрода до деталі. Для різання сталей використовують плазмоутворюючі гази активної групи, до них відносяться - кисень і повітря. Плазма розігрівається до температури від 5000 до 30000 °C і має швидкість від 500 до 1500 м/с.

Високоточні способи різання

До цієї групи відносять лазерне та гідроабразивне різання.

Лазерне різання – часто використовується в промисловості при створенні високоточних виробів у приладобудуванні, авіації, машинобудуванні та медицині. Даний метод має високу точність різу, дозволяє виробляти фігурний різ та якісну кромку. При цьому методі метал ріжеться під впливом лазерного променю, що переміщається вздовж поверхні деталей.

Гідроабразивне різання – розрізає матеріал завдяки напору води з додаванням абразиву (піску), який подається тонким струменем, і дозволяє розрізати вироби товщиною до 30 сантиметрів. Часто цей метод використовується, при виготовленні рекламної продукції, при виготовленні художніх виробів, а також у будівництві та промисловості, коли потрібний акуратний точний різ.

Послуги порізки

ТОВ ВО «Мінерали України» надає своїм клієнтам послугу порізки металопрокату це дозволить раціональніше використовувати кошти, не переплачуючи за залишки. Ми також здійснюємо різання замовлень за бажанням клієнта. Ми виробляємо як різання газом, так і високоточне різання стрічкопилом. Надаємо послуги з порізки труб, сортового металопрокату із чорних та кольорових металів, а також нержавіючих, інструментальних сталей у розмір деталі з допусками: для діаметра до 500 мм –0+10 мм, для діаметра від 500 до 1000 мм – 0+20 мм. Різання металу виконується на чотирьох стрічковопильних верстатах, які дозволяють отримувати точні по довжині заготовки перетином до 1040 мм включно.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net