Застосування профільної труби


1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.50 (1 голос)

Заведено вважати, що труби служать в основному для прокладення трубопроводів по яких тече вода або подається газ. Варто зазначити, що це не єдиний спосіб застосування труб, також труби часто використовують у будівництві в якості елементів, що несуть. В якості будівельних матеріалів використовують не лише труби круглого перетину, але і квадратного, прямокутного і навіть овальні.

Труби, переріз яких відрізняється від круглого називають профільними.

Що таке профільна труба

Нині профільна труба є одним із найбільш запрошених видів будматеріалу. Враховуючи, що більшість конструкцій збирають шляхом зварювання, найчастіше профільні труби роблять з марок стали що відносяться до таких, що добре зварюються (у таблиці 1).

Також профільні труби роблять з низьколегованої та нержавіючої сталі.

Групи зварюваності

Профільні труби виробляють двома способами:

  1. Зі сталевої смуги шляхом надання потрібної форми та подальшим зварюванням шва.
  2. Формування профільної труби потрібної форми, з круглої заготівлі шляхом гарячого плющення.

Безшовна профільна труба завдяки відсутності зварного шва, має підвищену міцність.

Гуртом труби продають на вагу й ціна виставляється за тонну, приклад прайсу на профільну трубу з вуглецевої сталі (сталь S355J2H аналог стали 20) можна перейшовши по посиланню

Сфера застосування

Профільні труби широко використовують у будівництві. З них зводять опори й високі конструкції веж, монтують каркаси будівель і різні перекриття для каркасних будов (теплиці, павільйони), багатоярусних конструкцій, в якості зміцнення конструкцій що несуть, також застосовують в якості основи під рекламні щити.

Каркас з профільних труб

Конструкція з профільної труби може бути, як тимчасовою, так і постійною. Також їх використовують при зведенні огорож, каркасів сходів-стойок, поручнів, обгороджувань, спорудження теплиць, навісів і альтанок, монтажу конструкцій балконів і веранд, виготовлення міцних шкільних меблів.

Також з профільної труби виготовляють спортивне устаткування, намети тенти та меблеві конструкції.

Якщо Ви вирішили використати профільну трубу як конструкційно-будівельний матеріал, при виборі профільної труби буде не зайвим врахувати основні моменти:

Походження профільної труби - Якщо сталеві труби робляться на трубних заводах, то це є ознакою якості профільної труби. Важливо, щоб труба відповідала ГОСТу, мала сертифікат відповідності, з вказівкою типорозміру, марки стали, товщина стінка труби, механічні властивості та/або хімічний склад металу.

Товщина стінки профільних труб - Важливо пам'ятати, що чим більше товщини стінки, тим труба міцніше й тим довше вона зможе прослужити. Труба з більшою товщиною стінки в перерахунку на метри коштує дорожче, але спроба заощадити, купуючи трубу зі стінкою тонше розрахунковою приведе до скорочення терміну служби. труба у якої товщина стінки більше прослужить довше і цей час в різниці стінок обчислюється десятками років служби труби.

Довжина профільної труби - Профільна труба випускається завдовжки 6 і 12 метрів. Труби дрібного перерізу від 15х15 до 80х80, випускаються завдовжки в 6 метрів. Великого - завдовжки 6 м і 12 м. Не варто при купівлі нехтувати завдовжки труби, правильно розрахована довжина дозволить мінімізувати відходи труби.

Де купити профільну трубу

Компанія ТОВ ВО "Мінерали України" пропонує широкий асортимент профільних труб, якщо розглянути прайс на труби, то там багато позицій від самих невеликих за розміром і перерізу труб до максимально великих труб по перерізу. Такий величезний вибір дозволяє використати труби, як на прості елементи обгороджувань, так і на серйозні будівельні ферми.

З питань придбання дзвоните по телефонах, вказаних в розділі "Контакти". Фахівці допоможуть Вам сформувати та оформити замовлення згідно з Вашими потребами.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Ремонт квартир Частные Мастера

Honda Accord одиннадцатого поколения - https://honda-accord.com

Недвижимость, как правильно выбрать comintour.net